Prześlij nam zapytanie a otrzymasz propozycje ubezpieczenia! KLIKNIJ aby kontynuować!

 

Porównujemy i szukamy dla Ciebie najkorzystniejszej oferty!

Ubezpieczenia OC, AC, Pakiety, ubezpieczenia domów, mieszkań to nasza specjalność. Bezpłatnie porównujemy dostępne na rynku polisy spośród ofert największych Towarzystw Ubezpieczeniowych i pomagamy wybrać tę najkorzystniejszą. Polisę można kupić osobiście w naszym biurze jak i za pomocą poczty elektronicznej nie wychodząc z domu, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych w poszczególnych Towarzystwach.

Możliwość rozłożenia płatności za dowolną polisę nawet na 12 rat w okresie 13 miesięcy!

Dzięki bankowemu poleceniu zapłaty nie musisz pamiętać o terminie płatności raty!

Jeżeli zawarłeś jakąkolwiek polisę u innego agenta to my dla Twojej wygody możemy ją rozbić na baaaardzo wygodne raty 🙂 

Działamy szybko i kompleksowo dla Twojego komfortu!

Oferujemy zarówno ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC i Assistance jak i  produkty majątkowe, turystyczne oraz zdrowotne i na życie. Ubezpieczamy również firmy.

Ubezpieczenie komunikacyjne? domu? mieszkania? firmy? Żaden problem! Zadzwoń! Napisz! Otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb! Nieistotne czy jesteś z Bielska-Białej czy też z innego miejsca w Polsce, przeprowadzimy kalkulację w największych Towarzystwach Ubezpieczeniowych m.in.: Warta, Hestia, PZU, Inter Risk, Wiener, Generali, Uniqa, Compensa, Allianz i w wielu innych a Ty otrzymasz zestaw najlepszych propozycji. Formalności załatwimy on-line bez wychodzenia z domu czy biura. Ubezpieczenia OC, AC, Pakiety. Ubezpieczenia domów, mieszkań. Ubezpieczenia OC, AC, Pakiety. Ubezpieczenia domów, mieszkań. Ubezpieczenia OC, AC, Pakiety. Ubezpieczenia domów, mieszkań.

Zapraszamy do kontaktu z nami! Czekamy na Ciebie w biurze, odbierzemy od Ciebie telefon lub odpiszemy na Twój e-mail!

Proponujemy ubezpieczenia:

OC

ubezpieczenie-bielsko-oc

Obowiązkowe ubezpieczenie OC w poszczególnych Towarzystwach jest takie samo lecz ceny polis OC mogą różnić się nawet o kilkaset złotych! Dlatego aby nie przepłacać, porównujemy dla Ciebie i za Ciebie wszystkie te oferty aby zaproponować Ci najkorzystniejszy wariant!

Pomożemy Ci zaoszczędzić na polisie OC i w łatwy sposób kupić ubezpieczenie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

W naszym biurze porównamy dla Ciebie ceny oferowane przez największe Towarzystwa, m.in. PZU, Wartę, HDI, Ergo Hestię, MTU, AXA, Inter Risk, Wiener, Allianz, Generali, Link4….

AC

ubezpieczenia-bielsko-samochodow

Przy ubezpieczeniu AC szczególną uwagę należy zwrócić na jego główne parametry jak zakres ochrony oraz wariant tego ubezpieczenia. Oczywiście ważna jest również cena polisy w stosunku do jej zakresu ochrony. Nie zawsze droższa polisa ma większy zakres ochrony!

Polisa powinna spełniać takie wymogi jak:

  • poprawne określenie wartości pojazdu – suma ubezpieczenia,
  • właściwy zakres ochrony ubezpieczenia np. stłuczki, kradzież,
  • udział własny,
  • wyłączenia odpowiedzialności,
  • wykupienie amortyzacji,
  • czy polisa zawiera usługę Assistance i w jakim zakresie,
  • w jakich krajach nasza polisa będzie ważna.

MAJĄTKOWE

ubezpieczenia-bielsko-nieruchomosci

Ubezpieczenia majątkowe to m.in. ubezpieczenia domu i mieszkania.

Mają je w swojej ofercie wszystkie Towarzystwa. Z ich oferty możemy skorzystać mając na własność nieruchomość: dom, mieszkanie, garaż wolnostojący, pomieszczenie gospodarcze, małą architekturę, dom w budowie czy domek letniskowy. Aby ubezpieczyć mieszkanie nie musimy być w nim na stałe zameldowani.

Polisy mieszkaniowe mogą chronić zarówno mury, jak i mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane kuchnie, zabudowane szafy, kaloryfery, itp. Z kolei ruchomości domowe to nasza własność, którą w każdym momencie możemy przenieść, np. meble, sprzęt RTV, sprzęt AGD, stół czy rzeczy osobiste.

GRUPOWE

ser3

Grupy otwarte to program ubezpieczeń na życie który zawiera szereg świadczeń zapewniających wsparcie finansowe w bardzo wielu trudnych sytuacjach rodzinnych, a także pomoc Assistance. Takiego szerokiego zakresu nie zapewni indywidualne ubezpieczenia na życie.

Otwarta formuła pozwala na przystąpienie niemal każdemu. Przystąpienie go otwartej grupy a tym samym korzystanie ze świadczeń sprowadza się do prostego wniosku, bez skomplikowanej ankiety medycznej.

Do grupy może przystąpić w zasadzie każda pojedyncza osoba bez konieczności przynależenia do jakiejkolwiek grupy zawodowej.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi Partnerzy

PZU, WARTA, INTER RISK, HESTIA, COMPENSA, PROAMA, UNIQA, MTU, WIENER, HDI, GENERALI, TUZ TUW, ALLIANZ, SALTUS UBEZPIECZENIA, POLISA ŻYCIE, LINK 4, YOU CAN DRIVE, TUW TUW, LLOYD’S, AGRO UBEZPIECZENIA, SIGNAL IDUNA, TRASTI, WEFOX, DALL BOGG