Projekt EasyDrive to innowacyjny moduł systemu EasyRaty rozkładania zobowiązań, Klientom /Kursantom/ Ośrodków Szkolenia Kierowców na dogodne i tanie miesięczne raty. Ponieważ dbamy o wygodę wszystkich dlatego niezależnie od wybranego przez Klienta wariantu ratalnego płatność za raty może być realizowana na kilka sposobów: polecenie zapłaty, płatność cykliczna, przelew z konta czy wpłata na konto w placówce pocztowej dzięki czemu Klient oszczędza swój czas i pieniądze. Natomiast Ośrodek Szkolenia Kierowców otrzymuje pełną należność za kurs niezwłocznie po podpisaniu i zweryfikowaniu przez EasyRaty umowy z Klientem.

EasyDrive daje Klientowi możliwość rozłożenia swoich zobowiązań na kilka elastycznych wariantów dzięki czemu może je rozłożyć od 1 do 12 równych rat, bądź wybrać sam miesiące w których będzie realizowana płatności za raty.

Dlaczego Ośrodki Szkolenia Kierowców powinny mieć EasyDrive w swojej ofercie?

Projekt jest innowacyjnym elementem systemu EasyRaty który umożliwia Tobie jako właścicielowi OSK oferowanie swoim kursantom płatności za kurs dowolnej kategorii rozłożonych na wygodne i elastyczne raty. Powiedzenie “Wilk syty i owca cała” w przypadku EasyDrive jest jak najbardziej trafne, dzięki nam Ty jako właściciel OSK otrzymujesz pełną kwotę za kurs a Twój klient komfortową możliwość płacenia w wariancie od 1 do 12 rat.

To nie wszystko! Rozkładając zobowiązania klienta w EasyDrive na raty oszczędzasz jego czas i pieniądze, w wielu wypadkach rozłożenie płatności w naszym systemie jest dużo tańsze niż oferowane warianty ratalne w Bankach czy firmach pożyczkowych a płatności za raty w EasyDrive pobierane są automatycznie za pomocą wygodnych poleceń zapłaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie zaoferować klientowi kurs np. o szerszym zakresie.

Co zyskuje Klient?

W naszym domowym budżecie na pewno znalazło by się wiele rzeczy na które chętnie przeznaczylibyśmy nasze pieniądze. Ta myśl zainspirowała twórców do stworzenia systemu płatności który pozwoli nie tylko rozkładać swoje zobowiązania za ubezpieczenia czy kurs prawa jazdy na wygodne i tanie raty ale też taki który nie zmusi nas do rezygnacji z pozostałych inwestycji czy wydatków.

Tak więc jako Klienci OSK:

  • Nie tracimy płynności finansowej.
  • Nie musimy już opłacać kursu z góry! Płacimy miesięcznie w tanich ratach!
  • Nie musisz pamiętać o płatnościach! Możemy to zrobimy za Ciebie!

Co zyskuje Ośrodek Szkolenia Kierowców?

Tak więc jako Partnerzy EasyDrive:

  • Mamy większą elastyczność w oferowanych metodach płatności za kursy.
  • Mamy możliwość zmiany, poszerzenia zakresu kursu /np. kurs indywidualny w specjalnej cenie/.
  • Mamy opłacony kurs jednorazowo przez EasyDrive!
  • Dodatkowe benefity…
  • Nie zwlekaj! Dowiedz się już dzisiaj co jeszcze może Ci zaoferować EasyDrive!

Jesteś właścicielem Ośrodka Szkolenia Kierowców? Dowiedz się jak rozpocząć współpracę z EasyDrive!

Nie zwlekaj i bądź atrakcyjny dla swoich Klientów!

Podwale Bielsko jako jedyny i wyłączny przedstawiciel Programu EasyDrive zaprasza do współpracy

wszystkie Ośrodki Szkolenia Kierowców w całej Polsce!

           Napisz do nas:         d.wizner@easyraty.pl                            Zadzwoń:       + 48 502 422 733

                                                  biuro@podwale-bielsko.pl                                             + 48 514 806 627