ZAPISY NON STOP!

    ZAPRASZAMY!


Kierownik OSK:     

mgr inż. Dariusz Wizner

Instruktorzy:

===================

Krzysztof Wróbel

nr zezwolenia SB0099

====================

Dariusz Wizner

nr zezwolenia SB0017

Statystyka zdawalności Ośrodków Szkolenia Kierowców

w Bielsku-Białej za rok 2023 – kat. B

SPRAWDŹ!

ZAPRASZA NA KURSY PRAWA JAZDY

KAT. “B”

NA NOWYM MODELU TOYOTA YARIS IV

Za główny cel stawiamy sobie solidne przygotowanie każdego kursanta tak, by przekazana wiedza, zarówno teoretyczna jak i praktyczna pozwoliła na zdanie egzaminu za pierwszym podejściem. Ogromnie ważne jest dla nas, aby przyszli kierowcy zdobytą u nas wiedzę i doświadczenie, mogli w jak największym stopniu wykorzystać będąc już samodzielnymi uczestnikami ruchu drogowego.
Posiadamy fachową kadrę instruktorów o wysokich kwalifikacjach, co daje dodatkową gwarancję zdobycia profesjonalnych umiejętności, niezbędnych do bycia dobrym kierowcą.
Dlatego też  w ciągu tych kilku lat zdobyliśmy zaufanie wielu kursantów, ceniących sobie nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Nauka jazdy w naszym ośrodku to czysta przyjemność! Przyjdź i przekonaj się sam! Bezstresowo przygotujemy Cię do egzaminów w WORD abyś zdobył swoje upragnione prawo jazdy! Bielsko-Biała

ZAPEWNIAMY:
dogodne i elastyczne godziny otwarcia naszego ośrodka; fachowych instruktorów; własny plac manewrowy i salę wykładową; materiały szkoleniowe; oszczędność czasu i pieniędzy; atrakcyjne zniżki; miłą atmosferę 🙂

PŁATNOŚĆ:

Proponujemy dwie formy płatności:
– jednorazowo /gotówka lub przelew/
– w systemie ratalnym EasyDrive /od 1 do 12 miesięcznych rat/

Kurs podstawowy dla uczniów i studentów!

Cena: 3200,- zł

Kurs podstawowy dla pozostałych osób

cena: 3400,- zł

Kurs podstawowy trwa ok. 8 tygodni i kończy się egzaminem wewnętrznym.  Zajęcie teoretyczne w wymiarze 30 godzin obejmujące przepisy ruchu drogowego zgodnie z wymogami ustawowymi są realizowane przez nasz ośrodek w formie wykładów, które rozłożone są na 8 spotkań odbywających się 2 razy w tygodniu w godzinach od 17.00 do 20.15 (godziny zajęć mogą zostać dostosowane do potrzeb grupy). Po zdanym egzaminie kontrolnym kursant przystępuje do części praktycznej. Terminy jazd uzgadniane są bezpośrednio z instruktorem. Zajęcia praktyczne realizowane są w wymiarze 30 godzin w przeciągu 4 tygodni.

 

Kurs podstawowy rozszerzony

cena: 4000,- zł

Kurs rozszerzony ok. 10 tygodni i kończy się egzaminem wewnętrznym. Zajęcia teoretyczne w wymiarze 34 godzin obejmujące tematy z zakresu przepisów ruchu drogowego zgodnie z wymogami ustawowymi są realizowane przez nasz ośrodek w formie wykładów, które rozłożone są na jedynie 9 spotkań odbywających się 2 razy w tygodniu w godzinach od 17.00 do 20.15 (godziny zajęć mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb). Po zdanym egzaminie kontrolnym kursant przystępuje do części praktycznej. Terminy jazd uzgadniane są bezpośrednio z instruktorem. Zajęcia praktyczne realizowane są w wymiarze 40 godzin w przeciągu 6 tygodni.

 Kurs podstawowy ekspresowy / indywidualny

cena: 4200,- zł

Kurs ekspresowy lub indywidualny trwa ok. 4 tygodni i kończy się egzaminem wewnętrznym. Zajęcia teoretyczne w wymiarze 30 godzin obejmujące tematy z zakresu przepisów ruchu drogowego zgodnie z wymogami ustawowymi są realizowane przez nasz ośrodek w formie wykładów, które rozłożone są na jedynie 8 spotkań odbywających się 5 razy w tygodniu w godzinach od 17.00 do 20.15 (godziny zajęć mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb). Po zdanym egzaminie kontrolnym kursant przystępuje do części praktycznej. Terminy jazd uzgadniane są bezpośrednio z instruktorem. Zajęcia praktyczne realizowane są w wymiarze 30 godzin w przeciągu 2 tygodni.

Kursy ekspresowe, indywidualne oraz w formie e-learning rozpoczynamy codziennie.

Jeżeli jesteś zdecydowany na rozpoczęcie Kursu w Naszej Szkole to podpowiadamy od czego zacząć….

 • Orzeczenie lekarskie. Badania można wykonać np. w poniższych placówkach:
  1. Centrum Medyczne GWINNER ——> LINK
  2. Centrum Medycyny Pracy ——–> LINK
  3. BIMED ——-> LINK
  4. Lekarze posiadający specjalizację w zakresie medycyny transportu lub medycyny pracy albo inną specjalizację i dodatkowe szkolenie określone w przepisach wydanych na podstawie art. 81 ust. 1.
 • Zdjęcie.
 • Dokument tożsamości.
 • Teraz osoby ubiegające się o prawo jazdy (z kompletem powyższych dokumentów) muszą odwiedzić odpowiedni urząd aby założyć Profil Kandydata na Kierowcę czyli elektroniczny dokument, który jest generowany przez właściwe Starostwa Powiatowe lub Urząd Miasta. Jest on dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy.
  Gdy kandydat na kierowcę zameldowany jest w innej  miejscowości, niż zamierza wykupić kurs na prawo jazdy niezbędne jest  udokumentowanie zamieszkania. Może to być umowa najmu lokalu, umowa o pracę w danym mieście lub ew.  zaświadczenia z uczelni w przypadku studentów. W tym wypadku składamy dokumenty w najbliższym dla nas Urzędzie. Urząd ten załatwi za nas Profil w Urzędzie zgodnym z naszym miejscem zameldowania. Profil będzie do odbioru w Urzędzie w którym składaliśmy dokumenty.
  Wniosek o utworzenie profilu można złożyć na trzy miesiące przed osiemnastymi urodzinami. Do państwowego egzaminu na prawo jazdy dopuszczani będą kursanci najwcześniej na miesiąc przed osiemnastymi urodzinami.
  PROFIL KANDYDATA DODATKOWE INFORMACJE  ———> LINK
  Wydział Komunikacji UM Bielsko-Biała —————> LINK
  Starostwo Powiatowe Bielsko-Biała ———-> LINK

Z GOTOWYM PROFILEM ZAPRASZAMY DO NASZEGO OŚRODKA NA KURS!

 Zapraszamy również osoby które samodzielnie zdały egzamin teoretyczny w WORD!

Część praktyczną możesz kontynuować w naszym ośrodku!

*Promocje nie łączą się!

ZAPISY NON STOP!

   ZAPRASZAMY! 


Kursy praktyczne prowadzone

na nowych samochodach

TOYOTA YARIS IV

* Promocja dla grup!

Zwołaj koleżanki i kolegów a otrzymacie rabat dla grupy!

Grupa 5 osobowa = rabat 500 zł / osoba !

Grupa 10 osobowa = rabat 600 zł / osoba !

 

Zapraszamy !

Kursy uzupełniające!

Cena za 1 godzinę jazdy – 140,- zł

Cena za 1 godzinę jazdy dla naszych kursantów – 120,- zł

Przy zakupie pakietu 10 godzin jazd

cena wynosi 1200,- zł

Zapraszamy !

Już setki kierowców wyszkolonych w naszym ośrodku!

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!